Rekonstrukce koupelny

Co je dobré vědět před zahájením rekonstrukce koupelny

Naše stavební společnost se mimo jinou svoji činnost věnuje i provádění rekonstrukcí koupelen.
Koupelna se dá rekonstruovat v rámci bytového jádra, či kompletní rekonstrukce bytu, lze ji ale také provádět zcela samostatně.

Důvodem takovýchto rekonstrukcí koupelen bývají nejčastěji provozní potřeby uživatelů bytu, kdy je například kvůli seniorovy potřeba vyměnit vanu za sprchový kout s bezbariérovým přístupem. Důvodů může být hodně včetně pouhé estetiky stávajícího stavu a potřeby hezčího a hygieničtějšího prostředí.

Tyto rekonstrukce se vesměs nedotýkají dispozice příček, ale pouze dispozice vnitřního uspořádání zařizovacích předmětů, jako jsou vana, umyvadlo, sprchový kout, pračka, případně WC.

Takováto rekonstrukce koupelny není většinou ani spojována s výměnou rozvodů vody, kanalizace, elektro a vzduchotechniky, spíše jenom s jejich úpravou v rámci nové dispozice.

Tyto rekonstrukce bývají méně náročné a jejich cena je v zásadě dána výběrem  keramických obkladů a zařizovacích předmětů, což má největší vliv na výslednou celkovou cenu díla.

Pokud se rozhodnete pro takovouto rekonstrukci a obrátíte se na naši společnost, rád se Vám budu osobně věnovat, poradím a doporučím  možné varianty řešení, včetně jejich případných kladů a záporů pro danou situaci.

Přeji hodně štěstí, Jan Mittag
Máte dotaz? Chystáte rekonstrukci? Napište nám. Podívejte se také na Rekonstrukce koupelny – Ceník

 

Dobrý den, navštívili jste stránky společnosti MTG stavby, spol. s r.o.

V současné době je vlastní stavební činnost utlumena a realizujeme pouze činnost technického dozoru stavby a investora.

Tyto stránky jsou udržovány za účelem zachování historie společnosti a prokázání odbornosti v daném oboru.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den, Jan Mittag

 

Chci přejít na aktuální informace