Reference a recenze

Výběr realizací MTG Stavby, s.r.o.

Děkujeme všem spokojeným klientům, kteří si našli čas pro napsání recenze. Seznam recenzí na tuto stranu postupně doplňujeme.

HRUBÉ STAVBY
REKONSTRUKCE BYTOVÝCH DOMŮ
REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA
REKONSTRUKCE BYTŮ
REKONSTRUKCE RODINNÝCH DOMŮ
REKONSTRUKCE KUCHYNĚ
REKONSTRUKCE KOUPELNY
DOMY NA KLÍČ
OSTATNÍ STAVEBNÍ PRÁCE

Osvědčení o řádném provedení stavebních prací

 

V tomto seznamu najdete veškerá osvědčení k našim realizacím. Osvědčení připojujeme od nejnovějších po nejstarší. PDF dokument je u reference. Osvědčení k menším zakázkám které nemají vlastní fotogalerii v sekcích „Reference“ a Fotogalerie“ si můžete stáhnout přímo ze seznamu.

 

Nové reference naleznete na webu janmittag.cz

Co o nás řekli klienti

Firmu MTG stavby spol. s r.o. jsme si vybrali pro dozorání hrubé stavby našeho rodinného domu na základě doporučení. Pan Mittag odváděl skvělou práci. Nemůžeme si představit, v čem mohl být jeho dozor lepší. Měl výborný přehled o plánu stavby, na jednotlivé kontroly byl připraven, s dodavatelem vyřídil sám, k čemu jsme nebyli potřeba, dokázal odhalit i malé problémy a navrhnout efektivní řešení, které stavbu zbytečně nekomplikuje. Respektoval všechna naše přání a případně poradil při našem rozhodování. Firmu MTG stavby rozhodně doporučujeme.

Manželé Smrčkovi, Brno / Aleš Smrčka

Dobrý den paní Nová, rozpočet jsem si zhruba prošel a nenarazil jsem na nic zásadního. Jen se mi tam zdá jedna položka duplicitní, ale jsou to stokoruny, takže to není třeba řešit. Chtěl bych Vám poděkovat za spolupráci, myslím, že jste nám věnovala nadstandardní péči!

Pěkný den Jan Skalický

Vážím si práce pana Mittaga,  vysoce hodnotím jeho osobní přístup, konstruktivní a vstřícné řešení situací vznikajících v průběhu dozorované stavby. Odborný dohled, který jsme využili, nám velmi pomohl.  Spolupráce s panem Mittagem byla skvělá, s úsměvem a v pohodě.
Za Společenství vlastníků Křížová 2 děkuji.

Marie Novotná

„Odborné služby poskytované panem Mittagem mohu charakterizovat jako vysoce profesionální, vždy vše plánuje i realizuje na 100% v přesném termínu s nadstandardní kvalitou. Na odborné služby pana Mittaga je perfektní spoleh, oceňuji velmi dobrou komunikaci, odbornost i pečlivost v dozoru kvality dodávaných prací a sledování zájmu investora.“

Zbyněk Prokop

Spolupráci se společností MTG stavby, spol. s r. o. určitě doporučuji. Zejména oceňuji profesionální přístup pana Mittaga, jeho erudici a komunikační schopnosti. Vzniklé problémy řešil vždy včas a ochotně, usnadnil nám komunikaci se stavební firmou i dalšími dodavateli, poskytl svoje zkušenosti a expertizu v oblasti techniky i ekonomiky celé stavby. Ocenil jsem rovněž vysokou štábní kulturu, kterou do procesu stavby vnesl.

J. Navrátil

Spolupráce s firmou MTG stavby spol. s r.o., byl velmi profesionální a zároveň ve velmi v přátelském duchu. Zejména oceňuji pružné řešení problémů vzniklých jednak ze složitosti konstrukčního řešení a druhak z neúplnosti projektové dokumentace a to i nad rámec smluvní dohody s výše zmíněnou firmou. Spolupráci tedy mohu vřele doporučit a přeji všem stavebníkům úspěšné dokončení stavebního díla.

S pozdravem, Ing. Jan Pozdíšek, Ph.D.

Pana Mittaga jsme oslovili ve složité situaci, kdy náš dodavatel stavby přestal plnit smluvní podmínky. Přestal naprosto respektovat termíny dokončení stavby a stavební postupy a to i přesto, že od nás inkasoval průběžné zálohové platby. Pan Mittag nám velmi pomohl, společně jsem postavili nový realizační tým a stavba byla nakonec úspěšně dokončena.  Vzhledem k této dobré zkušenosti v kritickém období a i celkově dobrému pocitu ze společné spolupráce jsme se rozhodli využívat jeho služeb na dlouhodobé bázi. Dnes společně připravujeme již třetí projekt a určitě nebude poslední, jeho služby můžeme tedy jen doporučit.

Martin Pěnčík a Robert Sedláček

Spolupráca s firmou MTG stavby bola veľmi korektná a bezproblémová. Rozpočet aj termíny boli dodržané. Počas rekonštrukcie sme s pánom Mittagom pravidelne komunikovali postup či neočakávané zmeny. Firmu MTG stavby rozhodne doporučujem pre ich profesionálny prístup a vysokú kvalitu odvedenej práce.

Lenka Hadarová

Stavební firmu MTG stavby spol. s r.o. jsme si vybrali na základě kladného doporučení při rekonstrukci panelového domu v Brně- Starém Lískovci. Řadový rodinný dům v Brně- Štýřicích postavený v první polovině 20. století skýtal při rekonstrukci někdy nejasnosti, které jsme dokázali spolu s touto stavební firmou vždy vyřešit. Měli jsem možnost probrat různé varianty s použitím současným technologií v různých cenových hladinách. Rekonstrukce domu proběhla k naší spokojenosti velmi dobře. Vyzdvihuje především nabídku různých variant v rámci víceprací, které vyplynuly z dřívější neúplné dokumentace.

Tuto firmu mohu dalším zájemcům doporučit bez výhrad.

Libor Berka

Prostredníctvom spoločnosti MTG Stavby spol. s.r.o. sme realizovali hrubú stavbu nášho RD a mali sme s ňou počas celého procesu len pozitívne skúsenosti. Mimoriadne oceňujeme komunikáciu s p. Mittagom a jeho zamestnancami, ich ústretovosť, osobný prístup i schopnosť vhodne poradiť pri mnohých otázkach spojených so samotnou výstavbou. Rovnako veľmi spokojní sme boli boli s odvedenou prácou po kvalitatívnej i termínovej stránke.

S pozdravom,

manželia Halajčíkovi

Spolupráci se společností MTG stavby, spol. s r. o. lze bez váhání doporučit. Zejména oceňujeme osobní přístup pana Mittaga, jako i všech jeho spolupracovníků a snahu vše obratem, citlivě a vstřícně řešit. Za vše hovoří i to, že nás v průběhu realizace několikrát oslovili sousedé s prosbou o kontakt, že se jim líbí kvalita prováděných prací. Bez váhání bysme MTG stavby oslovili znovu. Děkujeme.

MS

Společnost MTG Stavby spol.sr.o. prováděla v našem bytovém domě ze 30. let kompletní rekonstrukci společné elektřiny. Chtěli bychom ocenit, že veškeré práce byly provedeny za předem dohodnutých podmínek a zejména také osobní přístup pana Mittaga. Pokud jsme potřebovali cokoliv řešit, vždy jsme se setkali s rychlou reakcí a snahou vyhovět našim požadavkům. Společnost MTG Stavby můžeme po zkušenosti a spolupráci s ní určitě doporučit.

 

SVJ Stojanova 3

Kompletní výměna elektrického vedení, rozvodů vody a topení v domě starším než 200 let budila obavy nejen ze strany investora, ale i zhotovitele. Citlivý přístup a kvalitně odvedená práce včetně solidního jednání potvrdily, že volba stavební firmy pana Mittaga bylo správné rozhodnutí.

 

Luboš Šmikmátor, Brno

Společnost u nás prováděla rekonstrukci a další stavební úpravy bytu, a to v poměrně velkém rozsahu. Máme dojem kvalitní a pečlivě odvedené práce od úvodního nezávazného rozpočtu až po finální dokončovací práce. Seriozní jednání od vedení firmy, vstřícnost a flexibilita při změnách v průběhu stavby, dodržení časových intervalů. Podle příchodů pana Mittaga na domluvenou schůzku si ostatně můžete seřizovat hodinky. Společnost MTG Stavby můžeme rozhodně doporučit.

Oceňuji seriózní přístup, dodržení čas. termínu, průběžnou kontrolu prováděných prací, vstřícnost při řešení dalších prací nad rámec původní smlouvy a slušné chování pracovníků firmy. Takže děkuji a přeji hezký den a hodně dobře zrealizovaných zakázek.

 

S pozdravem Jana Cigánková

Společnost MTG stavby, spol. s r. o. prováděla GO našeho bytového domu. Hodnotíme ji velmi kladně, zejména pro kvalitu odvedené práce, profesionální jednání a seriozní přístup. Naše požadavky byly přijímány vstřícně s navrhovaným řešením. Ocenili jsme rovněž osobní přístup majitele firmy, p. Mittaga, k prováděným opravám. Můžeme firmu MTG stavby pro její spolehlivost, solidnost a kvalitní práci jen doporučit.

 

Společenství vlastníků Dobrovského 3, 612 00 Brno

Dobrý den,
veškeré předem dohodnuté práce byly provedeny v řádném termínu, za podmínek předem dohodnutých a ve vynikající kvalitě. Oceňujeme velkou flexibilitu při řešení víceprací, které nesouvisely s původně dohodnutými rozsahy prací a byly námi požadovány. Společnost MTG Stavby doporučujeme každému, kdo hledá solidní a poctivou stavební společnost.

S pozdravem

 

Radka a Pavel Bártovi

S firmou MTG stavby máme dlouholeté a dobré zkušenosti, vždy dostojí svým závazkům, ať se to týká předem dohodnuté ceny, tak termínu a kvality provedení. Vedení firmy je na vysoké profesní úrovni a jím navržená technická řešení, jsou vždy dobrá a za rozumnou cenu. Spolupráci s touto firmou můžeme jenom doporučit.

 

Radek Brunclík
ELMONT GROUP, a. s.
Bieblova 1754/27
613 00 Brno
Tel.: 541 246 396
Mobil: 604 231 666

Velká spokojenost s realizací-renovací balkonu ve starším bytovém domě.

A.S.

Společnost MTG stavby pracovala profesionálně. Práce odvedeny ve vysoké kvalitě. Jednání na stavbě v přátelském prostředí. Při rekonstrukci byly zjištěny nové skutečnosti, které byly stavební firmou vyřešeny k plné spokojenosti.

Martin Sedláček, KONE, a.s.

Seriozní spolupráce co do kvality odvedené práce i dodržování dohodnutých termínů. Se společností MTG stavby spolupracujeme na více projektech a vždy jsme byli spokojeni.

S.B.

Se společností MTG stavby spolupracuji již několik let. Oceňuji na ní velmi vstřícný a profesionální přístup a vždy poctivě odvedenou práci.

Mgr. Ludmila Kadlčíková, Brno

Na prováděných realizacích je bez diskuze vidět, že stavitelé provádí své činnosti poctivě, s citem, ale i respektem, takže můžou mít radost z dobře vykonaného díla a bezproblémově zvládnutého průběhu. Za vše hovoří fakt, že po poslední realizaci mne zastavovali na ulici sousedé a ptali se, co to bylo za stavební firmu a žádali mne o kontakt…

Marek

Naprostá spokojenost, vše řádně v dohodnutém termínu, dobře provedené práce. Rádi doporučíme!!

Obec Milešín, starostka Strakerlová M.

Spolupráci s MTG stavby hodnotím velmi kladně ve všech ohledech:

1. Schůzky proběhly vždy v dohodnutém termínu bez časových ztrát.

2. Rozpočet byl podrobný, srozumitelný a byl dodržen.

3. Práce byla předána v dohodnutém termínu.

Bohdana Jelečková

Firma Mittag prováděla rekonstrukci polosuteréních prostor našeho rodinného domu. Práce byly prováděny v termínu, stavební dozor dohlížel na stavbu pravidelně  a i majitel firmy p. Mittag chodil kontrolovat postupující práce. Řemeslníci byli bezproblémoví chlapíci. Během stavby jsme společně konzultovali nečekaně vzniklé problémy, p. Mittag a jeho zaměstnanci dovedli po odboné stránce poradit a dovést rekonstrukci dle našich představ do zdárného konce. Tuto firmu mohu s dobrým svědomím doporučit.

Y.T.

Velice hodnotím zejména seriózní osobní přístup. Jsem velice spokojen se všemi jednáními i s provedenými pracemi. Závěrečný úklid je u firmy samozřejmostí. Mohu jen vřele doporučit.

Mgr. Martin Justra, MBA
předseda
Bytové družstvo Štefánikova 65, družstvo
Štefánikova 65
612 00   Brno
mobil: +420 608 740 127
e-mail: majus@email.cz

Opakovaně jsem využil služeb společnosti MTG stavby při rekonstrukci svého rodinného domku i při terénních úpravách jeho okolí. Vždy jsem byl naprosto spokojen jak se seriózním přístupem vedení firmy, tak s kvalitou všech provedených prací, včetně subdodávek. Mohu služby firmy MTG stavby doporučit a při budoucích stavebních pracích se na tuto společnost opět s důvěrou obrátím.

MUDr. Pavel Martinec
Brno

Práce provedené společností MTG stavby splňují veškeré nároky, které jsme před realizací díla vznesli, a to jak kvalitou provedení tak použitým technologickým řešení. Ani po roce intenzivního používaní dotčených prostor nebyl důvod byť k jediné reklamaci nebo opravě.

L. Bružeňák, společnost FL Smidth spol. s r.o.

S touto firmou mám velice dobrou zkušenost. Rekonstrukce dopadla na výbornou. Spokojenost! Doporučuji.

H. Hřebíčková